Microsite

Microsite, neboli mikrostránka, je jednoduchá stránka, která prezentuje pouze nejprodávanější produkt, značku či službu. Umožňuje tak komunikovat výhody a vlastnosti produktu nebo oslovit specifickou cílovou skupinu.

Co mi to přinese?

Microsite můžeme naučit celou řadu triků, jak zvýšit návštěvnost či povědomí o vašem brandu. Podívejte se, co všechno umí:

ZVÝŠENÍ NÁVŠTĚVNOSTI

Chcete být vidět a potřebujete podporovat prodej svých produktů a služeb? Pokud ano, tak microsite je ta správná volba.  Microsite je primárně zaměřena na zlepšení pozic vybraných produktů v přirozeném vyhledávání. Vhodně nastavená microsite vám zvýší návštěvnost a s ní přivede také nové a relevantní zákazníky. 

60% nových zákazníků

CÍLOVÁ STRÁNKA PRO PPC

Microsite skvělou cílovou stránkou, kam může mířit placená reklama. Pokud směřujete placenou reklamu na mikrostránku, dosáhnete o 30 % větší konverze. Ptáte se proč? Uživatelé totiž dostanou jen ty informace, které chtějí, a v kontextu, který očekávají.

BRAND

Pomocí microsite podpoříte vaši značku a zvýšíte povědomí o vašich produktech či službách. Příkladem může být třeba microsite pro event Pivovaru Svijany. Umožní vám propagovat události, komunikovat osobněji nebo spustit hravou sezónní kampaň.

Je pro vás microsite vhodná?

Máte produkt, který hledá několik tisíc lidí měsíčně, ale váš web nemá šanci se dostat před konkurenci? Tak to je správný čas založit si microsite pro prezentaci tohoto produktu! Microsite nejen, že bude obsahově zaměřená, ale také doména bude odpovídat co nejvíce názvu produktu.

Chci vědět víc

Jak microsite funguje?

Vytvořte libovolné množství stránek věnované nejprodávanějším či specifickým produktům. Všechny tyto stránky pak povedou prostřednictvím tlačítek či odkazů návštěvníky na vaši oficiální stránku.

MŮJ WEB
1 Top produkt
voxx.cz
2 Top produkt
Boma.cz
3 Top produkt
Lonka.cz

Průběh tvorby microsite od AITOMu

Tvoříme microsite, které přináší skutečný užitek. Podívejte se, jak pracujeme:

1. Všechny důležité údaje o tom, k jakému účelu bude sloužit microsite, dáme dohromady s vaší pomocí. Poté informace zanalyzujeme a následně pro vás vybereme tu nejvhodnější formu prezentace
2. Připravíme vám harmonogram prací a můžeme pro vás také připravit online marketingovou strategii. Díky vhodně nastavené strategii dosáhnete všech cílů, které si sami stanovíte.
3. Grafické podklady pro stránku zajistí naši grafici. Nemáte vhodný obsah? Svěřte jeho tvorbu našemu profesionálnímu copywriterovi.
4. Optimalizace microsite pro vyhledávače je pro nás samozřejmostí. Naši specialisté ji rádi provedou v ceně projektu.
5. Na závěr projektu otestujeme celkovou funkčnost stránek, vyzkoušíte navigaci i responzivní design v různých zařízeních.
6. Microsite dále sledujeme. Vyhodnocujeme návštěvnost a konverze a nadále optimalizujeme, aby byl její přínos co nejvyšší.
Kontaktujte nás

Výhody microsite

Co všechno vám microsite přinese?

OSLOVENÍ
SPECIFICKÉ
SKUPINY
PRODEJNÍ
KANÁL
VSTUPNÍ STRÁNKY
PRO PPC
MICROSITE
EFEKTIVNÍ
PŘEDSTAVENÍ
PRODUKTU
ZPĚTNÉ
ODKAZY
ZVIDITELNĚNÍ
ZNAČKY

Je microsite i pro vás?

Microsite podpoří prodej každého produktu či služby. Zjistíme váš potenciál a na nezávazné schůzce vám poradíme, co mohou přinést microsite přímo vám.

Napište nám