Fuski.cz

Pro Fuski.cz jsme vytvářeli tři microsite pro různé řady produktů – společenské, české a sportovní ponožky. 

Technické řešení & koncept

Vaši uživatelé přijdou z vyhledávačů na microsites a z nich poté přímo na hlavní stránky. Připravili jsme pro vás názorný graf, kolik uživatelů měsíčně přivedly microsites z přirozeného vyhledávání.

Voxx
1400 uživatelů
905 uživatelů
Boma
1400 uživatelů
729 uživatelů
Lonka
1400 uživatelů
250 uživatelů
Fuski

Co umí microsite

Microsite zvýší návštěvnost vašich hlavních stránek, podpoří brand a získají další body v SEO. Podívejte se, co vše je dokážeme naučit.

Design microsite

Víte, že uživatel se rozhodne během 8 vteřin, zda na stránce zůstane? Aby microsite mohla být úspěšná, musí na první pohled zaujmout. 

Spustit prohlídku
Fuski.cz

Výsledky a data

Slíbili jsme, že microsite přináší vyšší návštěvnost. Podívejte se, co přesně přinesly tomuto projektu.

31 % objednávek přichází z mikrostránek.
Návštěvnost z mikrostránek tvoří 32 % celkové návštěvnosti.
Mikrostránky měsíčně navštíví průměrně 3,6 tis. uživatelů a téměř 2 tis. jich přejde na hlavní stránky.

Jak hodnotí projekt klient?

Zdeněk Janoušek ml.

Na základě spolupráce s AITOMem jsme v první fázi vytvořili 3 jednoduché microsite v jednoduchém moderním provedení. Původně jsme k myšlence microsite byli spíše skeptičtí. O to víc nás překvapilo, jak velký nárůst objednávek jsme ve velmi krátké době zaznamenali.

Zahájili jsme také PPC kampaně, které míří na tyto stránky. Máme tak skvělou příležitost podpořit naši značku a zároveň představit rozdílné typy produktů rozdílným cílovým zákazníkům. Spolupráci s agenturou AITOM plánujeme i do budoucna, rádi bychom si totiž nechali navrhnout i nový e-shop.

Zdeněk Janoušek ml.
majitel

Je microsite i pro vás?

Microsite podpoří prodej každého produktu či služby. Zjistíme váš potenciál a na nezávazné schůzce vám poradíme, co mohou přinést microsite přímo vám.

Napište nám